Aktywne Wpisy

adam-yxz +40
#sct #krakow #ekologia #samochody #niepopularnaopinia
Ból tyłka o Strefę Czystego Transportu to najpiękniejszy festiwal s----------a, jaki widziałem w tym roku. Bolacy-rodacy płaczą, bo panicz nie będzie mógł wjechać swoim 20-letnim Passatem w gnoju pod samą bazylikę Mariacką. No tragedia, normalnie stan wojenny i komuna, zabierajo wolność! xD
Moja „niepopularna” opinia (choć w cywilizowanym świecie to standard):
Chcecie
Ból tyłka o Strefę Czystego Transportu to najpiękniejszy festiwal s----------a, jaki widziałem w tym roku. Bolacy-rodacy płaczą, bo panicz nie będzie mógł wjechać swoim 20-letnim Passatem w gnoju pod samą bazylikę Mariacką. No tragedia, normalnie stan wojenny i komuna, zabierajo wolność! xD
Moja „niepopularna” opinia (choć w cywilizowanym świecie to standard):
Chcecie

DJRuraWydechowa +241





źródło: Zrzut ekranu_7-5-2026_10612_deepai.org
PobierzTo teraz niech je nago da :p
Jak chcesz herbaty to idź i se zrób ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ortalionowy: to AI-inki
@nomysza6666: Żyćko ..teraz takie p------e czasy że nichu idzie rozpoznać już. Ale tu się AI wyłożył chociażby na progach dla niewidomych po prawej, dziwne. No i tak stacja Centrum nie wygląda, jest bardziej ..żułta!
źródło: Stacja_metra_Centrum_w_Warszawie
Pobierz