Wpis z mikrobloga

Może debilne pytanie ale pytałem znajomych to patrzyli na mnie jak na totalnego debila, że w ogóle mam taki pomysł xD. Anyway
Jak pojawiły się pierwsze trailery o filmie Mandalorian obiecałem mojemu pierworodnemu, że go zabiorę. Teraz kupując bilety na premierę zorientowałem się że film jest 12+ a młody ma lat 10 a wygląda na 9.

Ktoś się spotkał z weryfikacją wieku przed wejściem na salę i ewentualnym niewpuszczeniem na film w podobnej sytuacji?

#tatacontent #gwiezdnewojny #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzych0: PEGI ma sztywne kryteria - jak jest bijatyka lub strzelanie bez krwi to 12+ i tyle.

Jeśli cokolwiek takiego oglądał już to luz.

Ps
W kinie to się krzywo będą patrzyć jak nie kupisz jebitnie wielkiego popcornu za pół wypłaty, a nie że weźmiesz mniejszego dzieciaka...
  • Odpowiedz