Wpis z mikrobloga

Brawo Denis, jeszcze 2-3 takie programy i zarobki będziesz porównywał nie z Kasjo, a z Rytą. Chyba ktoś kto mu doradza zapomniał dlaczego jest (był) angażowany na kartę walk. #primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CeZ_: za to kasynarz kasjo dobrze sie wywiązał z umowy z grubym pdf i darł ryja cały program, to juz bvym woła popatzrec jak analik płacze jak mu cisna ze siostre rucha
  • Odpowiedz
@CeZ_: dlatego właśnie mają oglądalność jaką mają. Najwięcej zarabiali kiedy mieli na karcie Xayoo,Konopa czy Trombe którzy nic nie dymili @edenmar ludzie to oglądają ale to nie zachęca do wydania pieniędzy
  • Odpowiedz