Wpis z mikrobloga

#primemma zalecki wygląda jak by go serio w tej Warszawie ktoś w dupę wyruchal i dał jakieś ultimatum że ma się zachowywać bo go zakopią xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach