Wpis z mikrobloga

@4mja: A jakie widzisz problemy z niezwiązanymi z działalnością i nieużywanymi w działalności? Do roboty trzeba dojechać przecież. Te setki tysięcy osobówek branych na firmy to chyba nie tylko taksówkarze kupują.
  • Odpowiedz
@dfg1: Taki że dojazd do pracy to jest Twój wydatek prywatny, a nie firmowy, więc nie stanowi to kosztu firmy. Jeśli używasz roweru do dojazdów do klientów czy wręcz świadczysz usługi na tym rowerze, np. jako kurier, to nie ma problemu.

Osobówka to kompletnie inny temat i nie bez powodu nie odliczasz osobówki w 100%.
  • Odpowiedz