Wpis z mikrobloga

  • 0
@programista_wykopek: był przecież rzut wolny dla PSG, bo Laimer użył ręki do przyjęcia piłki i to zostało odgwizdane, chronologia zdarzeń - czy Mendes celowo zagrał ręką czy nie - nikt tego nie rozpatrywał, bo było to już poza grą, sędzia odgwizdał wcześniejsze przewinienie

jak można oglądać piłkę w takiej nieświadomości xD no chyba że to pierwszy mecz, to OK, też kiedyś miałem 10 lat
  • Odpowiedz