Wpis z mikrobloga

@zeMadafaka: zgodzę się, że bez intencji, ale no jednak to nie był metr. Piłka nożna to sport błędów, więc uznalbym to za właśnie błąd obrońców, a nie przypadek, a za błędy się płaci - tu karnym
  • Odpowiedz
@Isaac: Tak, wielokrotnie były takie sytuacje,
np. ruch ręką do piłki.
+ wybijał gdzie nie było możliwości by w tym momencie Bayern mógł coś zyskać/przejąć
  • Odpowiedz
@Minieri: nie od wczoraj piłkę oglądacie i różne "dziwy" widzieliście.
Ja też. Moim zdaniem jest jak napisałem, waszym nie. Tyle
Sędziowie, ifab się wybronią... wszak warowcy nie interweniowali
  • Odpowiedz
  • 6
@Minieri +75
Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie było zagranie faul. Obecnie nie gwiżdże się przypadkowych kontaktów z ręką po zagraniu kolegi z drużyny, chyba że piłka leciała do bramki albo zaraz po tym kontakcie z ręką padnie bramka. Jest jak byk w
  • Odpowiedz
właśnie błąd obrońców, a nie przypadek, a za błędy się płaci - tu karnym


@antarhei: czy jesteś w stanie sobie wyobrazić jak gówniany to byłby sport gdyby gwizdali takie akcje? Był błąd dlatego puścił akcje, przeciwnik mógł przejąc piłkę i strzelić gola.
  • Odpowiedz
amiast schodzić na 10 lub lewe skrzydło to by jak


@antarhei: meh bylem za bayernem, ale takie cos nigdy nie powinno byc karnym. ogolnie karne powinny byc ograniczone o 90%
  • Odpowiedz
@antarhei: takie Karne z d--y to zabojstwo pilki noznej do tego jakies jeszcze rykoszety czy reki gdzie nawet nie ma zagrozenia golem. Sedzia dobrze zrobil, dajac karnego w pol finale LM ktory moglby wypaczyc wynik to patologia. Sedzia top
  • Odpowiedz