@ethize: dzisiaj jakis wywiad ogladalem z jensenem i cos tam wspominal ze tokeny ai to bedzie multimiliardwoy business… wiec bullish long term NVIDIA i COREWEAVE.
@wooster: serio? ja te spolke obserwuje od 2 lat i trzymam reke na pulsie, to jest jensena ulubiona inwestycja i ma dostep do wszystkich najnowszych rozwiazan. w layerze datacenters to bedzie ziemski odpowiednik data centers in space Elona ;) ja tam jestem bullish ale jak inni nazywaja to naganianiem to nie krytykuje tego
źródło: image
Pobierz( ͡° ͜ʖ ͡°)