Wpis z mikrobloga

No *grubasy, żrec tableteczki od nvo. Odkąd jestem załadowany każdemu i przy każdej okazji wciskam ozempic, chociaż nie jestem lekarzem.

Świetna strategia BTW. Akcjonariusze stają się jednocześnie akwizytorami spółki.

#gielda #meczennicynvo

*Zdjęcie niepowiązane
MatyasHunyadi - No *grubasy, żrec tableteczki od nvo. Odkąd jestem załadowany każdemu...

źródło: 1000029030

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach