Wpis z mikrobloga

@beata-fijalkowska: To już drugi raz, wcześniej się obraził o brak entuzjazmu gdy pojawił się na gdybalni. Dominika rozwaliła mu poczucie wartości i boi się że jest w grupie niechciany. O ile nie usłyszy wprost że chcą go w grupie to ma zbyt duży lęk aby samemu podbijać.
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: Mi się wydaje, że tak se to powiedział, a bardziej chodzi o awanti, które rozkręciły Stypiara z Rurą. Nikt za Darosławem tam nie przepada i pewnie dlatego ciężko mu tam przebywać w takim towarzystwie. Niemniej jednak sam też jest sobie winien.
  • Odpowiedz