Wpis z mikrobloga

@ProfesorP1ZDAN: @KjatanSveisson ja się bawiłem, regularne wpłaty 200-500 na fundusze typu japoński surowce, amerykański i tech, zrobiły mi fajne stopy zwrotu, w zeszłym roku pozamykałem i nie wracam, były to fundusze pko parasolowe czy coś tam, szło pasywnie, ale sporo fundow ma dziwne zapiski o regulacji jeśli za bardzo rynek urośnie
  • Odpowiedz
@ProfesorP1ZDAN:

Kto w ogóle bawi się w jakieś śmieszne fundusze inwestycyjne w bankach?

Janusze, którzy chcą zainwestować, ale nic nie wiedzą o inwestowaniu ¯\(ツ)/¯
Mimo wszystko, ale żeby mieć konto u maklera i kupić jednego klasycznego etf-a to albo musisz się sam zainteresować tematem i zainwestować w to parę godzin nauki, albo mieć kogoś kto nagoni taką
Imperator_Wladek - @ProfesorP1ZDAN: 
Kto w ogóle bawi się w jakieś śmieszne fundusze ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kto w ogóle bawi się w jakieś śmieszne fundusze inwestycyjne w bankach? Przecież to jest scam na kilometr.


@ProfesorP1ZDAN: Ja. Mam 25, 14 i 13% w ciagu ostatnich 10msc, plus z kazdego funduszu dostane 250zl premii po 12msc i wplacam tam male kwoty, zeby za darmo miec dochod pasywny z premii xd Wystarczy 100zl miesiecznie, wiec wrzucajac 1200zl rocznie, masz 250zl z samej premii + zysk z funduszu xD Gosc
  • Odpowiedz