Aktywne Wpisy

marek2092 +95
A więc szukałem samochodu aż w końcu się coś trafiło,Mazda 3 2008 rok, blacharsko bdb na progach, parę małych wgniotek ledwo widocznych i rysek ale to szczegół, nie ma co wymagać cudow po leciwym samochodzie,LPG zalozone silnik 1.6 chodzi fajnie narazie jestem zadowolony. Wiadome to nie jest jakiś tam extra samochód ale dla mnie wystarczy, oby się darzylo
#motoryzacja #samochody
#motoryzacja #samochody
źródło: temp_file3474078724422662590
Pobierz
n-ke +251
Rankingorze, Legia miała 34 kolejki, żeby udowodnić, że zasługują na puchary. Nie odbierajmy kibicom i piłkarzom GKS prawa do fajnych wspomnień z europy. Zasłuzyli.
#mecz
#mecz





Ktoś wie czy nadal to działa i można zainwestować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000006974
PobierzI pewnie jeszcze 2% oplaty za prowadzenie
@vladi_putin: Ale czemu szkalujesz akcjonariuszy Okniarza
I potem staruchy co wladuja kase w takie ZALOSNE fundusze mowio ze inwestowanie to nic nie warte bo zero zysku z tego.
Powinien byc nakaz prawny w tych bankach ze daja porownanie ile w tym czasie urusl etf na sp500 i nasdaq100 i staruchy by se porownaly.
Janusze, którzy chcą zainwestować, ale nic nie wiedzą o inwestowaniu ¯\(ツ)/¯
Mimo wszystko, ale żeby mieć konto u maklera i kupić jednego klasycznego etf-a to albo musisz się sam zainteresować tematem i zainwestować w to parę godzin nauki, albo mieć kogoś kto nagoni taką
źródło: image
Pobierz@vladi_putin: Bo to jakiś stary screen, teraz robi 19% w rok
źródło: mFunduszDO
Pobierzźródło: mbankaa
Pobierz@ProfesorP1ZDAN: przecież przy stracie też zwykle biorą prowizje xD
@ProfesorP1ZDAN: Ja. Mam 25, 14 i 13% w ciagu ostatnich 10msc, plus z kazdego funduszu dostane 250zl premii po 12msc i wplacam tam male kwoty, zeby za darmo miec dochod pasywny z premii xd Wystarczy 100zl miesiecznie, wiec wrzucajac 1200zl rocznie, masz 250zl z samej premii + zysk z funduszu xD Gosc