Wpis z mikrobloga

  • 154
Dla nich to za trudne. W byciu prawakiem chodzi o to, że jesteś idiotą i sobie na zaprzątasz głowy takimi sprawami tylko odpalasz shorta, albo tiktoka.
  • Odpowiedz
Radę Europy


@Pituch: Paaanie, zapytaj Pan dowolną grupę wyborców, jaka jest różnica między Radą Europy a Radą Europejską i obserwuj konsternację na ich twarzach, kiedy orientują się, że to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@Pituch: na obronę powiem tylko, że przestrzeganie EKPCz, w tym orzecznictwa ETPC, stanowi element obligatoryjny bycia członkiem UE, bo w zasadzie prawo pierwotne opiera się o respektowanie systemu praw człowieka Rady Europy.

Czyli Unia dalej zła!
  • Odpowiedz