Wpis z mikrobloga

  • 1
@deptacz_gnoju: nie widziałem chyba innego miejsca na ziemi z taka patologia na drodze. Do tego czują się bezkarni bo nawet policjanci bywaja pod wpływem. Nikt nie zatrzymuje takich ludzi i nie kara, bo policja to zwykle jakas rodzina czy ktos kogo znają od dziecka. Przeciez nie zatrzymasz wujka co ci dupsko za dzieciaka podcierał
Urok małych społeczności gdzie wszyscy się znają a policja to lokalsi
  • Odpowiedz
  • 1
@deptacz_gnoju: Somsiad rok temu z hakiem miał kolizję na drodze z turystą (w senie dwa auta a nie ze kogos przejechał). Był n------y, bo zawsze jest. Wezwał policję i jak myslisz jak się skończyło. No niczym, bo wiedział dokładnie kto przyjedzie do zdarzenia. Nawet nie dmuchał a i bez dmuchania nie było by wątpliwości. Jakby dmuchnął to 2-3 było by na bank. On nigdy nie trzeźwieje a to nie jakis
  • Odpowiedz