#farma Jakie były dla was najlepsze momenty w tym sezonie? Dla mnie topka to jak nie wiedzieli co począć z Edkiem, więc mu zrobili zagrodę w domu xD , jak Aksel był zszokowany, że kucyk już większy nie urośnie no i oczywiście jak magazyniara poczuła na własnej skórze, że "to tylko gra" ( ͡°͜ʖ͡°)
jak Aksel był zszokowany, że kucyk już większy nie urośnie
@silnikAtrakcyjny: Tak to hit edycji , ten tekst ,,bo to ich dziecko'' ,,nie urośnie bo chory ???'' to jego szczere zdziwienie że jak on taki mały,nie dziecko ,nie chory , a on czekał kiedy urośnie .No padłam ze śmiechu .( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡
@pati200420: Może tak być, ale myślę że i tak czy siak wygra Wojtek tak jak rok temu Bandy bo ludzie lubią takich robotnych ludzi którzy się "znają" na robocie. Także kto by tam nie był w finale to wygra Wasyl.
@Vinizius: Myślę, że wygra Aksel... Zauważ, że jego wizerunek jest mega ocieplany ostatnio... Jego przemiana, ogólne pozytywne nastawienie, spryt, związanie z Rodziną, chęć poprawienia bytu... Jest pracowity, ale musiał się tego nauczyć - dostał szanse bycia na Farmie i wykorzystał ją doskonale... Życzę mu z całego serca powodzenia... Wojtek aka Wasyl to też ok człowiek, ale zauważ, że zupełnie nie są pokazywane jego "uczucia", ani nie mówi o tym co
@silnikAtrakcyjny: jako naczelny hejter muszę wyszczególnić cały ostatni odcinek heńka na farmie, gdzie cały montaż scen i narracja zapewnią nas że tak się stanie a potem o dziwo..tak się staje
@silnikAtrakcyjny: Tak to hit edycji , ten tekst ,,bo to ich dziecko'' ,,nie urośnie bo chory ???'' to jego szczere zdziwienie że jak on taki mały,nie dziecko ,nie chory , a on czekał kiedy urośnie .No padłam ze śmiechu .( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
źródło: 1000017328
Pobierz