Wpis z mikrobloga

@hexgate:

Słabe. Dowiadujemy się tylko, że ludzie błagają Roberta o nowe filmy. Ma dużo historii, ale jakoś nimi się nie dzieli. Jakoś odpoczywa od wywiadów, ale co chwila udziela nowe. I jeszcze chwali się, że filmuje telefonem z ręki w czasie prowadzenia samochodu... ()

Liczyłem na coś więcej... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz