Wpis z mikrobloga

@iselilja: Nie ,nikim tylko pokazuję że szanuję męża a to w mediach nie częste. Ja nie czaję że obecnie wszystko co się robi musi być WAŻNE zawodnik np. mma p------i jakieś farmazony jak by nie wiadomo jaki zawód wykonuję a tylko n--------a się po ryju. Trochę się odpaliłem xD Nawet jeśli pijarowcy swoję jej podpowiadają to chociaż fajnie to się czyta
  • Odpowiedz
ogólnie to bez męża jest nikim XD


@iselilja: No dobra, ale skąd te 'xD i śmiechy z tego'?

Jej mąż jest kierowcą F1 w Ferrari.
Ona jest jego żoną. Może gdzieś pracuję, lubi pielić w ogródku, czytać książki lub ma
  • Odpowiedz
  • 3
@ipkis123: @ATAT-2 "jest nikim" czyli jest po prostu normalną dziewczyną z ładna buzia gdzie bez męża nie osiągnęłaby tego co ma teraz. Wiadomo, że cała jej rozpoznawalność jest tylko przez Leclerca, więc gdyby nie on to by nie miała 4.4 mln na IG, pewnie by robiła "karierę" jako modelka na IG i żyla za hajs rodziców (bo chyba pochodzi z bogatej rodziny). Także chociaż jest szczera. Ale trochę to
  • Odpowiedz
@iselilja: dlaczego to nie umniejsza wartości? Ona uważa, że jakiś leser co nic nie robi jest na równym poziomie co sportowiec reprezentujący kraj, lekarz czy nawet piosenkarka co daje rozrywkę setkom/tysiącom? J----a ma tupet, trochę pokory by się przydało
  • Odpowiedz
"jest nikim" czyli jest po prostu normalną dziewczyną z ładna buzia gdzie bez męża nie osiągnęłaby tego co ma teraz.


@iselilja: Ale nikt nigdy nie twierdził niczego innego.

Ta Albona na przykład sobie gra w golfa
  • Odpowiedz