Ciasto_z_Truskawkami Ciasto_z_Truskawkami 06.05.2026, 04:43:07 299 + I komu to przeszkadzało?#nostalgia #memy #smutnazaba źródło: obraz Pobierz
StdPtr StdPtr 06.05.2026, 05:05:56 via Wykop 7 + @Ciasto_z_Truskawkami: czasy biedy ale nie było tyle dopaminowych zombie ze smartfonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cyconiusz cyconiusz 06.05.2026, 05:45:16 via Wykop 429 + @Ciasto_z_Truskawkami: arcoroc? Przecież to Duralex (Sedlex)
WWAldas WWAldas 06.05.2026, 05:47:25 via Wykop 208 + @Ciasto_z_Truskawkami: Infoboot na GG to czatgpt w tamtych latach
qoop qoop 06.05.2026, 06:14:46 via Android 1 + @Ciasto_z_Truskawkami 2005 r. to wojna na komunikatory i oczywiście Linuxiarze na forach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
manualnyautomat manualnyautomat 06.05.2026, 06:16:54 via Wypiek 2 + @cyconiusz u mnie też się mówiło arkorok
Lohengrin Lohengrin 06.05.2026, 06:20:02 via Wykop 1 + @Ciasto_z_Truskawkami: Idola, tak jak BB, był fajny tylko pierwszy sezon, potem to już powtórka z rozrywki
ziomus0812 ziomus0812 06.05.2026, 06:23:59 via Wykop 1 + @Ciasto_z_Truskawkami: Gadu-Gadu ciągle mi się śni. Tej nocy również. Nie wiem dlaczego xD
RHarryH RHarryH 06.05.2026, 06:47:16 via Wykop 7 + @Ciasto_z_Truskawkami: ja bym mógł tak lata 2000-2010 przeżywać w kółko na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Thorus88 Thorus88 06.05.2026, 07:10:31 via Wykop 0 + @WWAldas: a gazeta telewizyjna to byl wtedy internet
In_thrust_we_trust In_thrust_we_trust 06.05.2026, 07:22:08 via Wykop 0 + @gorillaz: tak samo szybko płynął
maciej-kozien maciej-kozien 06.05.2026, 07:32:30 via Wykop 1 + @Ciasto_z_Truskawkami: to już końcóweczka fajnych czasów jak dla mnie, internet zaczyna być dnem a wkrada się wszędzie komercha.
trollingisanart trollingisanart 06.05.2026, 07:42:06 via Wykop 2 + @cyconiusz: u nas mówiło się arkorok, choć słyszałem o "duraleksie". Śmiesznie brzmiała ta druga nazwa, bo dura- kojarzyło się z durability, a były tak wytrzymałe, że rozsypywały się w szafkach.
konto_plusujace konto_plusujace 06.05.2026, 07:45:41 via Wykop 4 + Przecież to Duralex (Sedlex)@cyconiusz: Tak smakuje sprawiedliwość
Ilirian Ilirian 06.05.2026, 07:46:09 via Wykop 6 + Wybór dzwonka na telefona tak naprawdę to obczajanie rozpixelowanych tapet z gołymi babami na dole strony xD
CybernetycznyMozgKorwina CybernetycznyMozgKorwina 06.05.2026, 08:11:33 via Android 0 + @cyconiusz: kiedys mogles kupic w sklepie kola fortuny zestaw arcoroc, stad sie to wzielo
NieBendePrasowac NieBendePrasowac 06.05.2026, 08:30:35 via Wykop 0 + arcoroc? Przecież to Duralex (Sedlex)@cyconiusz: tylko arcoroc
Piotrek7231 Piotrek7231 06.05.2026, 10:43:58 via Wykop 3 + @Ciasto_z_Truskawkami: Riga to dla Banana dla chuopa PIzza z Biedry.
#nostalgia #memy #smutnazaba
źródło: obraz
Pobierz@cyconiusz: Tak smakuje sprawiedliwość
a tak naprawdę to obczajanie rozpixelowanych tapet z gołymi babami na dole strony xD
@cyconiusz: tylko arcoroc