Wpis z mikrobloga

#nba Wreszcie zobaczyłem Pistons jak w sezonie zasadniczym. Do tego Jalen Duren wrócił do wykorzystywania tego co mu Cade daje na tacy, a poza tym walczy w obronie, na tablicach. Poza tym Ausar w obronie to jest top ligi jak dla mnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach