Wpis z mikrobloga

Nie, wygaszenie światła w co drugiej przymierzalni w Primarku w ramach godzin dla autystów i wydawanie numerka do konkretnej przymierzalni nie jest autistic friendly. Ta autystka czyli ja która woli jednak widzieć, jak ubranie na niej leży musiała poprosić o inną przymierzalnię dostała numetek do kolejnej ciemnej powiedziała p-------------a do sąsiedniej a później tłumaczyła ludziom z numerkiem do sąsiedniej, dlaczego nie jest pusta. Also kupiłam dżinsy, leżą tak se, ale chwilowo na cuda nie powinnam liczyć. Ujdą. I były tanie.Oraz w skinny mogłabym przebierać, straight/wide leg - ubożuchno...
#zalesie #moda troche #logikarozowychpaskow #jeansy #primark #autyzm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: Czym się to różni od godzin dla nie autystów? Primark to jedny sklep stosujący staromodna metodę dawania numerków z ilością ubrań w przymierzalni i leczenia ile kto wnosi i wynosi. Ale to pewnie dlatego że nie mają zabezpieczeń na ubraniach. Wszedzie indziej nikt nie patrzy ile wnosisz do kabiny.
  • Odpowiedz