Wpis z mikrobloga

@grzesiek-opowiada: miałem i używałem z dyskietkami, o ile dobrze pamiętam, 100MB. Podłączałem do portu LPT od drukarki i zawsze miałem wrażenie, że wolno to strasznie działało. W sumie dosyć szybko zostało to wyparte przez popularyzację nagrywarek CD. Chciałem odpisać @pasta_alla_carbonara, że nie mogło to być takie drogie, bo miałem w domu a do bogaczy nie należałem, ale przypomniałem sobie, że to ojciec z pracy "załatwił". Finalnie do firmy
  • Odpowiedz