Aktywne Wpisy
Sagittus +42
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.

cocojambo210 +45





#blackpill #przegryw
Według mnie zdrowa relacja opiera się na tym, że dwie osoby w miarę radzą sobie same ze sobą, a nie że jedna ciągnie drugą w dół albo oboje się wyniszczają. Wtedy jest to współuzależnienie albo zwykła patologia
Generalnie według mnie problemy z życiem ma większość ludzi. Tak z 85% społeczeństwa jest w mniejszym lub większym stopniu nieudolna. Dlatego ja osobiście nie lubię podziałów na normików, przegrywów i tak dalej, bo to jest spektrum.
Ale jak ktoś ma takie rozkminy jak autor wątku to