Aktywne Wpisy

plusbear +67
ja myślałem że tu jest elita internetu a wy chorzy psychicznie jesteście
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
źródło: 1000048343
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000048343
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@bolson-boleslawowski98: miałeś też 2 czy od razu 3? ciekawi mnie czy opłaca się przejść na 3 czy jest dużo lepsza jakość.
Najlepsza rada od tego gunwa trzeba się odciąć od razu a nie stopniowo