Na Wykopie jest trochę tak, że gdy polityk spotyka się z prezydentem dużego państwa albo robi cokolwiek, to sprawa bywa oceniane skrajnie różnie XD wszystko zależy od tego, czy robi to Nawrocki, czy Tusk XD #polityka Nawet jak robią to samo, załatwią lub nie załatwia niczego to jeden zawsze będzie królem hehe
Nawet jak robią to samo, załatwią lub nie załatwia niczego to jeden zawsze będzie królem hehe
@Kostor95: Nawrocki nigdy niczego nie załatwił.