Wpis z mikrobloga

Na Wykopie jest trochę tak, że gdy polityk spotyka się z prezydentem dużego państwa albo robi cokolwiek, to sprawa bywa oceniane skrajnie różnie XD wszystko zależy od tego, czy robi to Nawrocki, czy Tusk XD #polityka
Nawet jak robią to samo, załatwią lub nie załatwia niczego to jeden zawsze będzie królem hehe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach