Wpis z mikrobloga

Patrząc na ciemnotę w tym narodzie, to i tak dziwi mnie, że pisokonfederacje nie mają ~75%. Mieszkam w mało pisowskiej części Polski, a i tak pełno wokół tych szurów, w tym coraz więcej też niestety wśród bliskich i znajomych.

Nawet mogłoby się wydawać ludzie rozsądni i pełniący dość poważne funkcje potrafią wyjechać mi o swoim przekonaniu co do tego, że piramidy zbudowały ufoludki, albo że ostatnio na republice fajnie dosr*li Tuskowi i w ogóle tam mniej kłamią, a w PiS są nieporównywalnie wyższe standardy pod każdym względem. #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kochamcovid: namaluj sobie 8 gwiazdek na czole w imię dobra, bo to nie jest złe. Kłócenie Polaków będąc w opozycji nie jest złe jak to jest jedyny sposób, żeby wygrać xd
  • Odpowiedz