Aktywne Wpisy

TomcioPalushek +225
Znajomy ma firmę przewozową i niedawno zatrudnił nowego kierowcę. Dzisiaj mi opowiada, że wczoraj zatrzymali jego ciężarówkę obywatelsko bo jeździł od strony do strony. Po przyjeździe policji i badaniu alkomatem okazało się, że miał 3,8 promila. W kabinie flachy i browary. S------l podczas jazdy chlał. A jeszcze debil dosłownie przed dwoma miesiącami wziął jakiś gruby kredyt, dwójka dzieci i bezrobotna żona. Gość podobno dzisiaj bardzo żałuje i mu przykro. Z kumplem trzymamy

czehoo +229





Nawet mogłoby się wydawać ludzie rozsądni i pełniący dość poważne funkcje potrafią wyjechać mi o swoim przekonaniu co do tego, że piramidy zbudowały ufoludki, albo że ostatnio na republice fajnie dosr*li Tuskowi i w ogóle tam mniej kłamią, a w PiS są nieporównywalnie wyższe standardy pod każdym względem. #polityka