Wpis z mikrobloga

@bgb1: szkoda, że to nie było w imię dobra jak donoszenie do UE, żeby blokowali środki pieniężne pisowi;/ w imię dobra było za to rysowanie sobie gwiazdek na samochodach bo trzeba kłócić polaków będąc w opozycji jak to jedyna szansa, żeby wygrać
  • Odpowiedz