Wpis z mikrobloga

@ish_waw: Najważniejsze to umniejszać i wyzywać ciągle tego Nawrockiego XD jedzie do USA, czy idzie na siłkę to i tak ciągle ta sama toksyczność hehe

ale kłócenie polaków to jedyna szansa dla obecnej władzy, żeby te władzę utrzymać choć rządząc jest to bardzo trudne XD szkoda, że nie są w opozycji i nie jeźdzą samochodami z narysowanymi ośmioma gwiazdkami haha
  • Odpowiedz
ale kłócenie polaków to jedyna szansa dla obecnej władzy


@Kostor95: Od kiedy zasłużona krytyka Nawrockiego to kłócenie Polaków?
Już polityków nie można krytykować, bo pisiory się obrażą i na nich zagłosują?
  • Odpowiedz
  • 7
@Kostor95: Nasz przedstawiciel robi to, co nam imponuje i czego od niego oczekujemy, a wasz to, co wam imponuje i czego od niego oczekujecie.

Wy macie radochę, a kraj i tak idzie do przodu, bo to tylko prezydent - układ do przyjęcia!
  • Odpowiedz