Wpis z mikrobloga

#gielda ale mnie ten Intel w-----a. Trzymałem go kilka lat jak szorował po dnie. W końcu oddałem zadowolony pod koniec roku a tu pompa wszechczasów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atomus tak samo, byłam przy nim gdy był najgorszy, więc zasługuję na niego gdy jest najlepszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale już nie mam, bo sprzedałam wszytsko za 50

Podwójnie jestem w-------a przez to, że tam pracowałam 10+ lat i jak dostawałam akcje za free, to były warte jakieś g---o, a teraz o XD

niech ginie, I’m team AMD now ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz