Aktywne Wpisy

jegertilbake +23
Załóżmy, że udaje wam się osiągnąć FIRE w wyniku w-------a inwestycji i możecie żyć z %. Powiedzmy, że jutro wasze portfolio to $1mln i dajecie to na lokatę negocjowaną w PKB osobiście przez mickpl z szefem PKO na 6% i dostajecie +/- 15k PLN miesięcznie bez potrzeby kontynuowania pracy.
Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:
1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to
2)
Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:
1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to
2)
Nieironiczne pytanie - czemu w ogóle wrzucacie pieniądze w firmy, które zrobiły juz jakiś duzy skok 100-200-500% itp. i oczywistym jest, że wchodzicie na górce i ryzyko straty jest znacznie wieksze niz dalszego dużego zysku? A później zdziwienie, że spadło? WTF
#gielda
#gielda





https://garago.so/c/audi-s3-8p-2-0-tfsi-quattro-IoPkzhKv59
#motoryzacja #samochody
źródło: IMG_3444-scaled-e1777545523150
Pobierzsleeper jak z koziej d--y trąba
źródło: image
PobierzNo ale ten tutaj to żaden sleeper. Nieoryginalne felgi, żółte hamulce z Porsche i jeszcze gównonaklejka z Instagramem.
Dopiero co miałem z takim do czynienia pierwszego dnia majówki na S3 gdzieś koło Polkowic. Najpierw wisiał mi na dupie, bo czekałem na lewym pasie aż dostawczak wyprzedzi autobus, waląc klaksonem i światłami. Ciekawe, miałem mu się teleportować sprzed nosa, czy jak?
Potem koniecznie chciał mnie wyprzedzić, ale szybko się przekonał, że niemiecki dieselek to trochę za mało jak na benzynowe Punto...
@Lardor: chuju
Mam takiego a3 8p sportback, 5 drzwi, przeżył że mną 3 przeprowadzki i jestem zaskoczony jak ładnie mieszczą się w nim kartony przeprowadzkowe z Ikei, tyle się da zapakować a i tak prowadzi się całkiem dobrze i pomimo lat wygląda całkiem nieźle, zwarta bryła bez udziwnień i nadal mi się podoba jak wygląda na tle tych nowych aut trochę kiczowatych projektowanych pod chińskie gusta