Wpis z mikrobloga

@SystemHalted2_0: a wystarczyło zadać to pytanie jaki Jolka1990 i za awatar wstawić jakas wygenerowana przez AI Grażynke. Tak by mu spucha uderzyła do głowy że by przyjechał osobiście pomoc. Ogólnie polecam tak robić: zadawać wszędzie pytania jako kobieta, polskie napalone hindusy zrobią wszystko
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_d--y: mam jednak wrażenie, że na innych forach użytkownicy byli serdeczni i pomocni, elektroda to jednak był/jest wyjątek. Ja kompletnie zielony w temacie motoryzacji dzięki Civic forum tyle nauczyłem się o mojej starej UFO, że mógłbym aplikować do ASO Hondy i nikt mi nigdy nie napisał, że to było w drugiej klasie samochodówki czy dopiero po 17 zlocie civicclubu mogę o to pytać
  • Odpowiedz