Aktywne Wpisy

wybryk_natury +206
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)

Rainmaker97 +170
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
źródło: IMG_7825
Pobierz




gran turismo mi sie kiedyś podobało z motywem zdobywania autek ale nie mam ps5'tki.
no i forza horizon, ale to bardziej pod pada...
#ets2 juz mi sie troche znudzilo :P
#steam
źródło: image
PobierzSrejSraj mówi MOZA R5 Bundle
A jak chcesz po prostu pojeździć to dowolna Assetto Corsa, Automobilista 2 albo Iracing
Iracing ma najlepszy tryb sieciowy mimo netcodu, najlepszy system klasyfikacji umiejetnosci kierowcow, najwiecej serii i ludzi w lobby.
Sam zaczalem jezdzic okolo roku temu, zaczynajac od asseto corsy, przez asseto corse competizione, a jak zaczalem w iracing to wsiaklem bez reszty.
Nota bene wlasnie startuje oficjalny puchar
Symulatory LMU, Assetto Corsa Competizione, Assetto Corsa rally, RBR, RIRT Rally 1,2, Albo Assetto Corsa z modami i reszta zależy od Ciebie:)
Arcade F1, nie polecam 2024, Forzy, NFS, Grand Turismo na PS
@sEB-q: co ty bredzisz.
GT7, assetto corsa evo, le mans ultimate