Wpis z mikrobloga

#hotelparadise lubię sobie z dziewczyną pooglądać ten program ale k---a czasami to szlag trafia tylko. Generalnie nowe osoby które nie są jakieś super atrakcyjne i przychodzą później to mają p--------e. Robią się jakieś grupki, te dwie patusiary (niewiem, która gorsza, ale chyba bym się skłaniał ku Dominice - ha tfu!) bawią się w jakieś kierowniczki w hotelu a żadna osoba nawet nie chce się wychylić żeby się jaśnie k---a paniom narazić, nawet złotousty andrzejek nic nie szczelnie, że się zachowują jak totalne tępe dzidy i traktują tych nowych ludzi jak śmieci. Marcel to też, gościu totalnie niewidoczny poza tym, że co druga noc się położy żeby Dominika na knage wyśnionego 2paca mogła skoczyć. Najlepsze albo najgorsze w tym wszystkim jest to, że produkcja nic nie robi żeby nowym osobom pomoc tylko sztucznie utrzymują status quo xD

Roksi też te komentarze mogła by sobie darować z tymi uwagami, że Martyna jest większa i masywniejsza "wolę niż ta". Ja rozumiem, że ona głupia jak but ale są jakieś granice..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach