Wpis z mikrobloga

@ivbefre: sporo swego czasu tych łazienek w WP natrzaskałem. Jakich doświadczeń oczekujesz? Na pewno jest lipa z umywalką w kiblu, bo albo mały prostokąt, albo bez.
  • Odpowiedz