Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv Ludzie śmieją się z Włodarza że przesiedział całą majówkę w domu ale dzięki temu ma teraz kasę natrzepana i może bujać się po najlepszych restauracjach we Wrocławiu czy dajmy na to w Opolu i żyć niezwykle dynamicznie czego na codzien nie widzimy. #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach