Wpis z mikrobloga

Da się jakoś ogarnąć obecnie darmowy kod na rok + F4? Pisałem póki co do klubów w Szwajcarii, Niemczech i na Słowacji, i wszędzie chcą dowód osobisty albo opłatę za zapis do klubu. Chyba za dużo maili dostawali.

#iracing
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pendunate: Słowacy mi odpisali, że rozdają obecnie tylko swoim obywatelom. Do słoweńskiego klubu napisałem w poniedziałek i póki co zero odzewu. Czekam, zobaczymy.
  • Odpowiedz