Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z funduszem gwarancyjnym za brak OC? Miesiąc mi się skipnęło bo nie przyszło powiadomienie po roku i przyszła kara. Boli w c--j kwota bo 10k...
Da się to jakoś umorzyć? Albo chociaż do jakiejś ludzkiej kwoty zmniejszyć?

#funduszgwarancyjny #prawo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach