Wpis z mikrobloga

Pora na zmianę butów bo moje SHIMANO SH-XC102 (mam z klamrą których już chyba nie robią) jednak są słabe i mało wygodne. Doszedłem do tego po 4 latach ale kupiłem żeby się nauczyć w SPD i tak zostały. Teraz Szukam z BOA ale w dobrym stosunku jakości do ceny (tak powiedzmy do 400 pln i mogą być nawet z TEMU lub Ali) ale żeby były wygodne i pasowały bloki do pedałów M520
#rower #mtb i najlepiej stacjonarnie #wroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja polecam xc 501 na szeroką stopę wersja wide bloki standard Shimano jedyny minus to wkladka ja miałem stare wkładki z poprzednich butów a jak nie masz to polecam wkładki wypiekane na gorąco wkładasz do piekarnika i same się dopasują w bucie do stopy
  • Odpowiedz