Wpis z mikrobloga

@giermek: Wystawiasz za 700 do negocjacji i czekasz. Ja bym za tyle wystawiał. mam pełen komplet, jestem pierwszym właścicielem, nawet dowód zakupu się znajdzie. Myślę, że 500-600 to realna cena.
  • Odpowiedz
  • 0
wystawiłem za 500zł 2 tygodnie temu i nikt nie dzwoni, nikt nie pisze. (miasto top 5) dlatego mnie to zastanawia
  • Odpowiedz