Aktywne Wpisy

El_Kamilos23 +29
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888
PobierzCzy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?
- Jeszcze jak! 79.2% (270)
- Komu to potrzebne? 20.8% (71)

vieniasn +139
nazwanie tego przez producenta sernikiem można chyba nazwać lekką przesadą
źródło: 1000055745
Pobierz



Ale, ktoś z kancelarii jednej z najważniejszych osób, a może i sam prezydent używa AI do pisania swoich wystąpień, przecież to po prostu niepoważne.
Nikt w Polsce nie używa długich myślników, a widząc jakie w kancelarii są orły to stawiam kasę że nawet nie wiedzą jak takie wstawić
#gownowpis #polityka #wybory #zalesie
źródło: 1000133865
Pobierz@ProstyKrzywy: To jest pauza, stosowana przez chat gpt
To że Ty nie potrafisz stawić temu czoła to już inna bajka
@Ravau23: Wymień choćby jeden przykład.
@ProstyKrzywy: ftfy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Komentarz usunięty przez autora
źródło: image_picker_58EA1B87-766D-4E8E-B38D-956DF7556639-70799-000006AC84F5DBE1
Pobierz