Wpis z mikrobloga

to że ty nie masz celu w życiu nie oznacza że nikt go nie ma


@asdfghjkl: Każdy może sobie coś tam uroić, do wyboru do koloru, chodziło o to, żenie jesteśmy tu na żadnej misji, nie ma nic do zdobycia czy zaliczenia aby osiągnąć nirwanę, cała reszta to filozofia, urojenia, własne wymysły.
  • Odpowiedz
@elukubracja_depresji: oczywiście natomiast niewiele trzeba żeby być szczęśliwym ze swoimi osobistymi celami. Własne cele w życiu nie są gorsze jakościowo niż masterplan matki natury lub jego brak.
Mnie tam do szczęścia nie jest potrzebny bóg, obietnica czegoś po śmierci czy cel inny niż sam sobie go zdefiniuje
  • Odpowiedz