Wpis z mikrobloga

#nba Ten Rudziński to widać, że w NBA nie "siedział" wcześniej. Nie mogli do Spiaka dać kogoś co czuje obecną ligę, a nie jakiegoś "oficera prowadzącego"?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach