Wpis z mikrobloga

Pojechałem na majówkę a Nela została u moich rodziców. Pierwsza rozłąka na kilka dni. Świetnie się zaaklimatyzowała ale jak wróciła to jak nigdy zjadła całą saszetę na jeden raz i teraz chyba odsypia w swoich kątach. Jak wróciłem to się przylepiła i nie szło nawet prania włączyć, bo stęsknioną trzeba było wymiziać. W końcu stwierdziła, że trzeba pospać i padła najpierw w misce, a potem na kaloryferze.

#iskierkanela #pokazkota #smiesznekotki
SunnO - Pojechałem na majówkę a Nela została u moich rodziców. Pierwsza rozłąka na ki...

źródło: image_picker_D889B847-6B03-4CBF-B0F3-BDF9FCC1CC36-21430-000005CCFF0EE507

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach