Wpis z mikrobloga

Zacząłem oglądać mecz od ok. 37 minuty, bo wcześniej nie mogłem, i od razu ruszyła maszyna w drugiej połowie. Nie dziękujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wislakrakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach