Wpis z mikrobloga

Ej a nie można bezdzietnym kobietom odebrać przywilejów, które były stosowane wiele lat temu za opiekę nad dziećmi w domu? Kiedyś w polityce chyba był prosty model rodziny i kobieta szła wcześniej na emeryturę bo wychowywała zazwyczaj minimum 4 dzieci, tak? Nie można po prostu tylko tym bezdzietnym odebrać tych przywilejów i zmuszać do bronienia kraju? #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Nie można po prostu tylko tym bezdzietnym odebrać tych przywilejów i zmuszać do bronienia kraju?


@Kostor95: po czterdziestce czy dopiero po pięćdziesiątce? bo wcześniej nie można stwierdzić definitywnej bezdzietności
  • Odpowiedz