Wpis z mikrobloga

#mecz ale by było to ikoniczne, jakby do Ekstraklasy awansowali

1. Śląsk
2. Chrobry
3. Polonia ( ʖ̯)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sztach: widze ludzie dalej wierzą w wywalenie się Wisły K. tak jak wierzyli cały sezon w spadek Wisły P. po mocnej jesieni XDDDDDDDD
  • Odpowiedz