Wpis z mikrobloga

@lskx: takie na 20%, nie chciało mi się długo siedzieć nad masteringiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kurczakos1: jest znakomite. duzo bardziej postarane niz najlepszy film naszych Siemreapskich
  • Odpowiedz