Aktywne Wpisy


PorzeczkowySok +15
mam sb pitce urodzinową i pepsi też
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
źródło: IMG_20260510_021601006_HDR
Pobierz





P.S. Najlepsze jest to że Cipasy, Ruudy i Rublevy to by nadal dostawali baty od starego Serba xD
Czy tylko przeszkadza Ci ich wiek, bo nie rozumiem.
Sinnera sam nie lubię, bo to tenisowy robot, ale Alcaraz to kozak. Gra efektownie i efektywnie
A dzieki temu szerzej otwiera sie furtka dla Djokera pod kątem 25, jesli Novak pokonal robota na hardzie, to tym bardziej moze to zrobic na mączce, wiedzac, ze w perspektywie ma tylko jednego giganta do pokonania, a nie 2, a jak np. bedzie w finale