Wpis z mikrobloga

Co tu się k---a dzieje xD To jest zajebisty tenisista, regularnie dochodzi bardzo wysoko a jak ma rudego po drugiej stronie to nie umie w kort trafić

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach