Aktywne Wpisy

Pawel993 +81
źródło: HIWMVz4XoAA_ktf
Pobierz
#gielda
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)





https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam-rynek-wtorny/dzialka-rod-blisko-jeziora-jasien-ogl66298542.html
Jak dla mnie to jest niesprzedawalne ale może ja się mylę. Zwłaszcza, że kupujący nabywa coś, co nie jest jego.
I ten dopisek ze dom jest caloroczny gdzie na ROD z definicji nie mozna stawiac nic przeznaczonego do calorocznego zamieszkiwania
Jak nie zapomne moj dobry znajomy zajmowal sie dzialem prawnym w ROD lokalnym to zapytam co o tym sadzi
Bedzie smiesznie jak sprawa zrobi sie glosniejsza, nakarza rozbiorke tego p---------a a kosztami obciaza osoby zajmujace te dzialki. Kwik slysze teraz.