Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv Włodarz zarobi se przez majówkę kilka tys zł i będzie miał na życie piniondze nie musząc pracować.Mysle że wielu by tak chciało jak on i zazdroszczą mu że po majówce będzie mógł wydawać piniondze na swoje pasje. #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzej-wrobel23: szczerze to mu zazdroszczę. Ale żeby teraz tak się wywyższać nawet przed ojcem gdzie jak kiedyś miał swoją firmę to za dzieciaka z tego co kaczor mówił miał wszystko czyli jakies amigi komputery itp. a teraz za grosz szacunku do niego nie ma. Stoczył się kaczor przez a-----l jak nie jeden facet z tego co tam słyszałem na stream to mogł mieć po czym się załamać. Jak nie chce
  • Odpowiedz
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Oni tam wszyscy żyją tym co było kiedyś. Ich dzisiaj polega na tym jak zakombinować , żeby coś wypić i zdrętwieć. Nie ma czegoś takiego jak pozytywne perspektywy na przyszłość. Smutne ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
@andrzej-wrobel23: tylko co to za zycie? Wegetowanie w kurniku ze smierdzacymi menelami, raz na jakis czas p--------y krysztal i walenie konia w kapturze przed pc to wegetacja a nie zycie. To juz lepiej rowy kopac
  • Odpowiedz