Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka czy bedzie narada u Łysego w związku z wyjazdem Spoconego do Jewrosajuza?

Chociaż nadal twierdze, że to Chemik wyjechał.
lskx - #raportzpanstwasrodka czy bedzie narada u Łysego w związku z wyjazdem Spoconeg...

źródło: narada

Pobierz

Kto opuścił naprawdę Kampuczę

  • Spocony 45.6% (41)
  • Chemik 54.4% (49)

Oddanych głosów: 90

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
Billy coś mi się zdaje że Spocony będzie Ci chciał złożyć wizytę osobiście na Bemowie. Może to będzie okazja żeby zjeść kebab pokoju.


@barti_bart: o, to by był dobry plot twist xD
  • Odpowiedz
@NAZWATYMCZASOWA: Czop moze się schowac do budy. On nie ma glosu. Stefan jest przed nim w hierarchii. Jak stefan zje to czop moze po nim dopiero dojesc. To, ze mu pozwalacie siedziec z wami przy stole to jest tylko wasz odruch wspolczucia i dobra wola.
  • Odpowiedz